Międzybranżowe projektowanie BIM

Pradma to zespół doświadczonych inżynierów w dwóch oddziałach
Olsztyn | Gdynia

Sprawdź ofertę!

Pradma Olsztyn

mailIcon

biuro@pradma.pl

locationIcon

ul. Lubelska 33

10-408 Olsztyn

Pradma Gdynia

mailIcon

biuro@pradma.pl

locationIcon

al. Zwycięstwa 96/98

81-451 Gdynia

Pradma to synergia i precyzja!

cloud computing icon

Projektowanie BIM dla architektów

Zleć wykonanie projektu BIM instalacji elektroenergetycznej naszej pracowni, która korzysta z oprogramowania Autodesk Revit. Za jego pośrednictwem generujemy plany rozkładu pomieszczeń, widoki elewacji, przekroje, zestawienia, widoki 3D oraz renderingi. Modelowanie informacji o budynku może odbyć się na podstawie dokumentacji 2D lub skaningu laserowego.

virtual reality icon

Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość

Przenieś projekt inwestycji do rzeczywistości wirtualnej. Przyspieszaj procesy i zmniejszaj koszty. Dzięki technologii BIM komunikacja i koordynacja międzybranżowa stają się proste i efektywne. W naszym biurze otrzymasz również kompleksowe wsparcie w przygotowaniu aplikacji VR i AR na potrzeby projektowania interakcji, związanych z produktem lub inwestycją.

idea icon

Projekty branży elektroenergetycznej

Wykorzystaj BIM na każdym etapie realizowania inwestycji. Założenia BIM wykorzystuje się bowiem do planowania, projektowania, zarządzania i prowadzenia budowy. Modelowanie informacji o budynku pozwala na szybsze i wydajniejsze wykonywanie bardziej skomplikowanych obiektów, wraz z kompleksowym planowaniem prac, niezbędnych zakupów i wydatków inwestycyjnych.

drone icon

Innowacyjne projekty badawcze

Zależy nam na prowadzeniu badań, które sprawią, że VR, AR i XR będą mogły mieć realny wpływ na różne dziedziny nauk, w tym na psychologię i dydaktykę. Jesteśmy zaangażowani m.in. w ocenę wpływu VR na budowanie odporności psychicznej oraz tworzymy symulator do treningu dla studentów kierunków elektrycznych wraz z doświadczonymi ekspertami z UWM i Politechniki Warszawskiej.

Poznaj Pradma Team!

Projekty instalacji elektroenergetycznych w BIM – Olsztyn, Gdańsk, Warszawa. Pradma działa strategicznie, wykonując projekty zgodne z indywidualnymi potrzebami. Co zyskujesz? Przyspieszenie pracy, płynną komunikację, pewność skuteczności zastosowanych rozwiązań, kompleksowe wsparcie wielobranżowe i najnowocześniejsze zarządzanie.

Zamów kompleksowe projekty budowlane BIM, projekty wykonawcze BIM, projekty powykonawcze BIM, opracowania w technologii BIM, prezentacje produktów lub usług w technologii VR i AR.

Pradma – Twój binzes płynie z prądem! My idziemy pod prąd i rozszerzamy rzeczywistość.

Skontaktuj się z nami!

    Do góry
    Zamknij menu