Dołącz do zgranego zespołu inżynierów!

Szukamy nowych dróg i rozszerzamy rzeczywistość, wykorzystując BIM, VR i AR

Sprawdź nas!

Kim jesteśmy?

Tworzymy kreatywny zespół indywidualistów, merytorycznie i terminowo realizujący każde zlecenie. Koncentrujemy się na optymalnych rozwiązaniach i wciąż doskonalimy swoje umiejętności. Wdrażamy nowe technologie, bo wierzymy, że zmiana napędza rozwój!

Jesteśmy ekspertami branży elektrycznej i elektroenergetycznej. Projektujemy w innowacyjnej technologii BIM – to zupełnie nowy sposób komunikacji pomiędzy architektami, inżynierami i konstruktorami. Jeśli szukasz najlepszych, dobrze trafiłeś.

Zbudowaliśmy własny Dział Badań i Rozwoju, gdzie powstają trójwymiarowe modele i prototypy produktów oraz aplikacje mobilne, napędzane pasją do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

 

Czekamy na Ciebie!

  Jak pracujemy?

  Augmented Reality nie tylko od święta!

  Ile można wycisnąć z małego, pomarańczowego drzewka, dzięki AR? To innowacyjna technologia, która wykorzystuje obraz z kamery w urządzeniu mobilnym i nakłada na niego generowaną w czasie rzeczywistym grafikę 3D. Dlatego wyświetlane na ekranie statyczne obiekty ożywają!

  Właśnie na takiej zasadzie działa aplikacja AR Xmas, przygotowana przez nasz zespół Badań i Rozwoju.

  Stworzyliśmy ją z myślą o zrewolucjonizowaniu świątecznych gadżetów. Integralną częścią aplikacji jest innowacyjny marker 3D – choinka, wydrukowana z pomarańczowego biotworzywa na naszych drukarkach 3D!

  Drukowanie 3D dla biznesu i w potrzebie

  Na co dzień wykorzystujemy metodę druku 3D do tworzenia markerów 3D, które umożliwiają nam tworzenie wirtualnych modeli i aplikacji AR.

  W wyjątkowych sytuacjach, drzemiące w zespole pokłady dobrej energii pożytkujemy w celach charytatywnych.

  W czasie pandemii drukowanie przyłbic dla pracowników służby zdrowia sprawiło, że nasze maszyny działały ze zdwojoną siłą!

  W ten sposób z wirtualnej rzeczywistości szybko przenieśliśmy się do realnego świata i zaspokajania podstawowych potrzeb, w tym przede wszystkim bezpieczeństwa!

  Wielobranżowe projektowanie BIM

  Sednem naszej pracy zespołowej jest terminowe i merytoryczne realizowanie projektów BIM w branży elektroenergetycznej.

  Praca w systemie BIM umożliwia nam efektywną komunikację, koordynację prac projektowych, zarządzanie zmianą i przewidywanie ewentualnych zagrożeń.

  Skupiamy się na optymalizacji procesu projektowania i zmniejszeniu kosztów inwestycji z korzyścią dla klienta. Współpracujemy z najlepszymi biurami architektonicznymi w całej Polsce.

  Jakie są nasze rekrutacyjne wartości?

  icon physics

  Jasne oczekiwania

  ideas icon

  Pewne wymagania

  chat icon

  Szczera rozmowa

  cogwheel icon

  Wymiana doświadczeń

  Dlaczego warto z nami pracować?

  Szukamy właśnie Ciebie, bo razem możemy więcej!

  Wierzymy, że sukces jest wynikiem pracy całego zespołu. Dlatego tak bardzo kładziemy nacisk na zdrowe relacje, szkolenia rozwijające kompetencje oraz śrubowanie procesów, aby zoptymalizować efektywne i merytoryczne realizowanie kolejnych projektów dla inwestorów z całej Polski.

  Nasz świat to innowacje i nowe technologie. Dzięki nim jesteśmy lepsi – szybsi, skuteczniejsi, dokładniejsi. Obserwujemy trendy, wyprzedzamy konkurencję. Wybierz stanowisko i daj nam znać, że czekasz na wyzwanie!

  itemChecklist2
  projekt manager
  itemChecklist2
  asystent projektanta
  itemChecklist2
  inżynier Badań i Rozwoju
  itemChecklist2
  programista
  itemChecklist2
  VR/AR ninja

  Wystartowaliśmy w parku technologicznym!

  To prawda. Pierwsze projekty zrealizowaliśmy w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym, zafascynowani ideą start-upów, tworzenia firmy z pasją, w rozpędzie ku innowacyjności. Po doświadczeniach 2020 roku osiedliliśmy się pod lasem, na obrzeżach miasta, aby w sposób zrównoważony zarządzać projektami, zatroszczyć się o środowisko i zbudować sieć oddziałów, które zapewnią ciągłość realizowania ambitnych zleceń w całej Polsce. Chcesz z nami pracować?

  Skontaktuj się z nami!

  biuro@pradma.pl

  Olsztyn, ul. Lubelska 33

  Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98

  Do góry
  Zamknij menu