Współpracujemy z największymi graczami na rynku!

Dostarczamy sprawdzone rozwiązania w technologii BIM

Sprawdź ofertę!

Należymy do stowarzyszeń BIM

stowarzyszenie BIM logo

Stowarzyszenie BIM

Stowarzyszenie BIM jest organizacją pierwszego wyboru dla osób oraz firm, które chcą podążać ścieżką cyfrowego rozwoju. Zrzeszamy ekspertów cyfrowych technologii oraz podmioty, tworzące nowe cyfrowe rozwiązania.

bim klaster logo

BIM Klaster

BIM Klaster to ponadregionalna sieć powiązań kooperacyjnych. Promuje otwarte spojrzenie na wykorzystanie innowacyjnych technologii w budownictwie. Wspólne realizowanie projektów zwiększa przewagę konkurencyjną na rynku.

BIM w przemyśle i biznesie

Projektowanie BIM dla architektów

BIM zmienia sposób planowania, projektowania i realizacji budynków, infrastruktury i instalacji użyteczności publicznej. Polskie firmy z branży architektoniczno-budowlanej dostrzegają wiele korzyści, płynących z tej technologii. Jako narzędzie do projektowania, BIM umożliwia regularne przeprowadzanie kontroli jakości i wprowadzanie zmian w jednym miejscu.

Największym atutem technologii BIM jest możliwość precyzyjnego prognozowania rozmieszczenia wszystkich kluczowych elementów budynku  już na etapie projektowania, co skutecznie eliminuje wszelkie niedopatrzenia i potencjalne błędy człowieka.

Projektowanie BIM w branży elektroenergetycznej

Praca w BIM optymalizuje pracę ekspertów wielu branż. Na wczesnym etapie projektu możemy wyeliminować ewentualne błędy związane m.in. z kolizjami przebiegu sieci, co pozwala uniknąć sporych kosztów, związanych z późniejszymi zmianami w położeniu instalacji budynku.

Technologia BIM to stuprocentowa kontrola nad każdym elementem projektu, a jednocześnie oszczędność czasu, łatwiejsza koordynacja międzybranżowa i wgląd we wprowadzane w projekcie zmiany w czasie rzeczywistym. Dzięki stowarzyszeniom BIM mamy możliwość wymiany doświadczeń. Wspólne realizowanie projektów zwiększa naszą przewagę konkurencyjną na rynku.

Zobacz projekty firmy Pradma w technologii BIM

Projekt BIM stadionu Wisły Płock

Projekt instalacji elektrycznych i teletechnicznych w BIM nowego stadionu klubu piłkarskiego Wisła Płock. Obiekt z zadaszonymi trybunami dla ok. 15 tys. kibiców wraz z zapleczem socjalno-biurowym oraz niezbędną infrastrukturą.

Czytaj dalej

Szpital na Białołęce w Warszawie

Wykonaliśmy projekt zasilania oraz wewnętrznych instalacji elektrycznych i teletechnicznych budynku przychodni ze szpitalem jednodniowym na terenie dzielnicy Białołęka w Warszawie. 

Czytaj dalej

Nowe wydziały UWM

Wykonaliśmy projekt instalacji elektrycznych i teletechnicznych w nowej siedzibie Wydziałów Prawa i Administracji oraz Nauk Społecznych UWM w Olsztynie. Obiekt o powierzchni 7 000 mkw. położony jest na terenie kampusu w Kortowie.

Czytaj dalej

biuro@pradma.pl

Olsztyn, ul. Lubelska 33

Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98

Do góry
Zamknij menu