Projekt BIM stadionu Wisły Płock

Projekt instalacji elektrycznych i teletechnicznych w BIM nowego stadionu klubu piłkarskiego Wisła Płock. Obiekt z zadaszonymi trybunami dla ok. 15 tys. kibiców wraz z...

Czytaj dalej
Case study

Projekt BIM stadionu Wisły Płock

Projekt instalacji elektrycznych i teletechnicznych w BIM nowego stadionu klubu piłkarskiego Wisła Płock. Obiekt z zadaszonymi trybunami dla ok. 15 tys. kibiców wraz z zapleczem socjalno-biurowym oraz niezbędną infrastrukturą.

Czytaj dalej
Case study

Szpital na Białołęce w Warszawie

Wykonaliśmy projekt zasilania oraz wewnętrznych instalacji elektrycznych i teletechnicznych budynku przychodni ze szpitalem jednodniowym na terenie dzielnicy Białołęka w Warszawie. 

Czytaj dalej
Case study

Nowe wydziały UWM

Wykonaliśmy projekt instalacji elektrycznych i teletechnicznych w nowej siedzibie Wydziałów Prawa i Administracji oraz Nauk Społecznych UWM w Olsztynie. Obiekt o powierzchni 7 000 mkw. położony jest na terenie kampusu w Kortowie.

Czytaj dalej
Case study

Projekt BIM hali w Mielcu

Inwestycja o powierzchni niemal 28 tys. mkw. Wykonaliśmy projekt instalacji elektrycznych i teletechnicznych w BIM nowej hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Mielcu dla ponad 3000 widzów!

Czytaj dalej
Case study

Apartamenty Dragonów

Klimatyczne miejsce na mapie Olsztyna – Apartamenty & Lofty Dragonów to budownictwo wielorodzinne oraz przestrzeń biznesowo-usługowa. Zajęliśmy się przygotowaniem projektu instalacji elektrycznych w budynku wielorodzinnym.

Czytaj dalej

biuro@pradma.pl

Olsztyn, ul. Lubelska 33

Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98

Do góry
Zamknij menu